Cenník

INDIVIDUÁLNY PROJEKT

Na základe individuálnych požiadaviek vypracujeme projekt presne na mieru podľa očakávaní Vašej rodiny a profilu Vášho pozemku.

Cena projektu 6.850 Eur s DPH

* pre REGION VÝCHOD CENA PROJEKTU na vyžiadanie

Viac informácii

 

 

TYPOVÝ PROJEKT

Vyberte si typový rodinný dom, ktorý sme pre Vás vypracovali rozdelený podľa veľkosti a vybavenia. Typový rodinným dom Vám osadíme na Váš pozemok a napojíme na energetické prípojky na pozemku.

Cena projektu 3.540 Eur s DPH

Viac informácii

 

 

RAKÚSKY PROJEKT

Na výstavbu domu v Rakúsku Vám vytvoríme individuálny Rakúsky projekt presne podľa Vašich požiadaviek a predpisov Rakúskych úradov.

Cena projektu 3.900 Eur s DPH

Viac informácii

 

 

PROJEKT VILOVÉHO DOMU

Na základe individuálnych požiadaviek vypracujeme unikátny projekt presne na mieru podľa Vašich predstáv.

Cena projektu 16.740 Eur s DPH

Viac informácii

 

 

PROJEKT PRÍMORSKEJ VILY

Na základe individuálnych požiadaviek vypracujeme luxusný projekt slnečnej rezidencie presne na mieru s nádherným výhľadom.

Cena projektu 22.920 Eur s DPH

Viac informácii

 

 

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily, tak aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude a bez stresu Váš úsporný dom postavili, stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

 

 

 

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: