Individuálny projekt domu

RODINNÝ DOM PRESNE NA MIERU

Je spojením dvoch dôležitých zložiek:

VAŠE OSOBITÉ POŽIADAVKY

Získate rodinný dom bez kompromisov, vytvorený presne podľa Vašich osobných požiadaviek a potrieb všetkých členov Vašej rodiny. Potrebujete vlastnú pracovňu, hosťovskú izbu, saunu alebo vinotéku, to sú veci ktoré máte radi a sú pre Vás dôležité.

My Vám ich zrealizuje a posunieme o úroveň vyššie. 

DNA PROFIL POZEMKU

Využite špecifický potenciál Vášho pozemku. Individuálnym projektom získate jeho maximálne využitie, stavba domu bude kopírovať tvar pozemku, otvoríme slnečnú južnú záhradu, stromy zakomponujeme do stavby domu, odhalíme krásne výhľady na krajinu.

Získate výnimočný synergický efekt.

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily, tak aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude a bez stresu Váš úsporný dom postavili, stačí len dôsledne dodaržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
a spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

 

 

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne
POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: