Nový domov – lepší spánok

Nový domov – lepší spánok

Sťahujete sa do rodinného domu a rozhodli ste sa zmeniť celú vašu spálňu od postele, cez matrace až po nábytok? Urobte tak. Doprajte si vyššiu a lepšiu kvalitu a zmeňte svoj život k lepšiemu. Spánok je predsa cestou nielen k zdraviu, ale aj k vyrovnanosti a šťastiu. Dobre vyspaný človek podáva lepšie výkony, je viac energický a ďalší deň víta s elánom a úsmevom na perách.

Spánkom človek trávi až jednu tretinu života. Pre zdravý a výdatný spánok musíte myslieť na zariadenie spálne, ktoré vás nabije energiou.

Vymeňte posteľ

Vymeňte starú rozheganú manželskú posteľ za nový kúsok. Postele z masívu sú zaručene vysoko kvalitné, elegantné a originálne. Miestnosti dodajú moderný vzhľad a veľkolepý ráz. Materiál, z ktorého sú vyrobené je čisto prírodný, konkrétne ide o bukové alebo dubové drevo, a dokonale vás prepojí s prírodou.

Staviť môžete aj na čalúnenú posteľ, ktorá priam perfektne zapadne do interiéru. Rôzne motívy, farby a odtiene čalúnenia potešia aj tých najnáročnejších zákazníkov a spálňu skrášlia a zdomácnia.

Aj z roštov do postele si môžete voliť podľa ľubovôle. Medzi obľúbené patria polohovateľné rošty, ktoré si nastavíte v oblasti hlavy a nôh do rôznych polôh. Pri čítaní si pokojne môžete skvelý román vychutnať v polo sede a relaxovať tak omnoho pohodlnejšie.

Motorový rošt vám umožní dokonca plynulé polohovanie, a vy si tak užijete všetky jeho benefity – zdravotné aj praktické.

Matrac - základ kvalitného spánku

Základnou ingredienciou dobrého a kvalitného spánku je práve matrac. Vyberať si môžete na základe rozličných stupňov tvrdosti, ako aj priedušnosti matraca. Tvaru tela sa prispôsobia matrace z pamäťovej peny, ktoré sú ideálne najmä pre polohovacie rošty. Sú vysoko kvalitné a majú dlhú životnosť, takže ich v žiadnom prípade nebudete musieť tak skoro meniť. Lenivá pena, z ktorej matrace pozostávajú, bráni vzniku preležanín, čo vášmu telu poskytne výdatný odpočinok a optimalizuje spánkovú polohu.

Správnym matracom odstráňte zdravotné problémy

Trápia vás bolesti chrbta z usedavého životného štýlu, ktorý vediete? Sedíte v práci, nonstop za volantom a na pohyb vám už vo vašom nabitom dennom programe neostáva dostatok času? Práve to všetko má za následok bolesti chrbta a kĺbov. Doprajte svojmu chrbtu odpočinok aspoň v noci a rozmaznajte ho tým správnym matracom. Opäť platí pravidlo zlatej strednej cesty, kedy by ste si nemali voliť ani príliš tvrdý, ani príliš mäkký matrac. Obe totiž dostávajú chrbticu do neprirodzenej polohy.

Pamätajte, že matrac by sa mal prehýbať iba na miestach, na ktorých pôsobí tlak a vaša chrbtica by teda počas noci mala byť vždy v rovnej polohe.

Druhý domov – lepšie zdravie

Spravte si zo svojho druhého domova domov kvalitnejší. Tak, aby ste v každej miestnosti pociťovali prúdenia príjemnej energie a všetky slúžili vášmu zdraviu, šťastiu a spokojnosti. Spálňa je svätyňou a odpočinkovou miestnosťou a preto ju vymaľujte svetlými farbami, zariaďte pokojným nábytkom a vyplňte ju kvalitnými kúskami, ktoré vám vo vašom novom dome vyčarujú atmosféru pohody.

Komentáre sú vypnuté.

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: