Naša filozofia

VÝNIMOČNÝ ZÁŽITOK

Dôvodov prečo ste sa rozhodli pre výstavbu rodinného domu namiesto bývania v byte je niekoľko. My si myslíme, že najdôležitejší dôvod je zažívať každý deň výnimočný zážitok, ktorý Vám ponúkne iba krásny priestor domu prepojený so záhradou.

Vlastná záhrada je zásadná odlišnosť od bytu, ešte viac záhrada zmysluplne prepojená s každým kúskom interiéru domu.

 

Využite naplno potenciál svojej záhrady

Získajte rodinný dom, ktorý Vám umožní úchvatné výhľady z ktoréhokoľvek miesta na krásnu záhradu počas celého dňa v každom ročnom období. Budete očarený. Vašim novým domovom sa tak stane celý priestor Vášho pozemku, každé jeho zákutie.

 

 
Marek-Petrek

Mgr. Art. Marek Petrek
Autorizovaný architekt / Co-founder

Ivan-Sveda

Mgr. Art. Ivan Šveda
Projektový manažér / Co-founder

 

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne
POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: