Rekreačné centrum Liptovská Mara

Rodinny-dom-Liptovska-Mara-2

Rodinny-dpm-Liptovska-Mara-3

Architektonické riešenie Rekreačného a kongresového centra „CASTORIA - AVALON“ s rozlohou 45 964 m2

Na zelenej lúke s rozlohou 45 964  m2 na brehu Liptovskej Mary sme vytvorili architektonické riešenie Rekreačného a kongresového centra „CASTORIA - AVALON“ s prístavom jácht pre 550 ubytovaných návštevníkov.

Centrum obsahuje 28 rekreačných prízemných domov dvoch kategórií, 5 rekreačných dvojposchodových domov vo vysokom štandarde, 3 štvorposchodové bytové apartmány, hotel s kongresovou halou so 150 lôžkami, polyfunkčnú budovu s reštauráciou a relax zónou, športoviska, mólo s prístavom pre jachty.

Rodinny-dom-Liptovska-Mara-4

Rodinny-dom-Liptovska-Mara-5

Rodinny-dom-Liptovska-Mara-6

Rodinny-dom-Liptovska-Mara-7

Rodinny-dom-Liptovska-Mara-8

Rodinny-dom-Liptovska-Mara-9

 

 

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: