Rodinné dom v Kittsee 2

Rodinny-dom-Kittsee2-1Nízkoenergetický murovaný rodinný dom v Kittsee s úžitkovou plochou 99,40m2

Dispozičné riešenie je pre 3-4 člennú rodinu. Na prízemí je kuchyňa prepojená s obývacou izbou, hosťovská izba, kúpeľňou a technická miestnosť. Z kuchyne a z obývacej izby je výstup na 2 terasu záhrady. Výstup na terasu je z hosťovskej izby. Na poschodí je rodičovská spálňa so šatníkom, detská izba  a kúpeľňa.Rodinny-dom-Kittsee2-3Rodinny-dom-Kittsee2-23Rodinny-dom-Kittsee2-6

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU RAKÚSKEHO DOMU
3 900 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe individuálnych požiadaviek klienta, obsahuje spoľahlivé riešenia podľa Rakúskych predpisov.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: