Rodinné domy v Borinke

Rodinny-dom-Borinka-1

Architektonické riešenie „Sunny Residence“ 26 rodinných domov.

Na kopci nad dedinou na rozlohe 65 860 m2 sme vytvorili urbanisticko-architektonické riešenie 26 rodinných nízkoenergetických domov v 3 kategóriách – Basic, Klasik, Prémium. Priestor sme upravili s dôrazom na zachovanie 150 pôvodných listnatých 40 ročných stromov.

Rodinny-dom-Borinka-2Rodinny-dom-Borinka-3Rodinny-dom-Borinka-4Rodinny-dom-Borinka-5Rodinny-dom-Borinka-6Rodinny-dom-Borinka-7

 

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: