Rodinný dom 1

Rodinny-dom-RD1-1

Nízkoenergetický murovaný rodinný dom "RD1" s úžitkovou plochou 112 m2

Dom je vytvorený tak, aby vznikli 2 terasy. Slnečná južná terasa smerom do záhrady na slnenie a druhá v tieni domu, na ktorej je príjemné posedenie. Parkovanie je vytvorené tak, aby neuberalo z pozemku veľa priestoru a zároveň je neďaleko vstupu do domu. Podľa Vašej požiadavky je možné vytvoriť jednoduchú spevnenú plochu, prístrešok alebo garáž.

Rodinny-dom-RD1-2Dom má prestrešený vstup, oddelené zádverie, technickú miestnosť s práčovňou a skriňou na potraviny. Rodičovský apartmán so šatníkom a vlastnou kúpeľnou. Smerom do záhrady je južná detská zóna s dvoma izbami, s kúpeľňou a samostatným WC. V chodbe sa nachádza praktický pracovný kút s horizontálnym oknom nad stolom. Uprostred domu je veľká obývacia izba s kuchyňou oddelená krbom. Z kuchyne je priamy výhľad na vstup na pozemok a chodník cez pásové horizontálne okno. Výnimočný zážitok domu dodáva rohové okno do južnej záhrady a výhľad s výstupom na druhú vnutroblokovú terasu v ktorej rastie strom. Sedíte tak v pohode a teple uprostred záhrady, ktorú naplno vnímate a vychutnávate cez veľké okná zo všetkých strán.Rodinny-dom-RD1-3Rodinny-dom-RD1-4Rodinny-dom-RD1-5

 

 

Rodinny-dom-RD1-6Rodinny-dom-RD1-7Rodinny-dom-RD1-8Rodinny-dom-RD1-9Rodinny-dom-RD1-10Rodinny-dom-RD1-11

 

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: