Rodinný dom 2

Rodinny-dom-RD2-1

Nízkoenergetický murovaný rodinný dom s úžitkovou plochou 94,3 m2

Na štandardnom bežnom pozemku sme vyriešili ako rozdeliť, otočiť a zasunúť zóny domu, aby dom získal do izieb slnečné južné svetlo a výhľady do záhrady. Zároveň takto dom získa priestor pre južnú terasu a na opačnej strane priestor na parkovanie.

Rodinny-dom-RD2-1-RD2-2Moderný dom s rovnou strechou má dispozíciu 4 izbového 94,3m2 bytu plnohodnotne zariadeného pre mladú rodinu. Dom je skonštruovaný tak, aby mal optimálnu úžitkovú plochu a jeho výstavba bola rýchla a za nízku cenu.

Rodinny-dom-RD2-1-RD2-6Dom má oddelené zádverie s úložným priestorom v ktorom je umiestnený za posuvnými dverami plynový kondenzačný kotol. Centrálna kúpeľňa je presvetlená slnečným svetlom cez strešný svetlík Velux. V kúpeľni je zabudovaná práčka a sušička. Oddelená kuchyňa za rohom má komoru, zabudované elektrospotrebiče, kuchynský ostrov a stolovanie s výhľadom na vstup na pozemok cez horizontálne pásové okno. Obývacia izba má krb, TV a veľkú južnú terasu. Detské izby pre malé deti sú blízko rodičovskej spálne. Spálňa má v záhlaví postele praktický šatník. Rodinny-dom-RD2-1-RD2-3Rodinny-dom-RD2-1-RD2-4Rodinny-dom-RD2-1-RD2-5Rodinny-dom-RD2-1-RD2-6Rodinny-dom-RD2-1-RD2-7

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU TYPOVÉHO DOMU
3 540 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe potrieb modernej rodiny, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a prepočet energetického posúdenia budovy triedy A1.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: