Rodinný dom 4

Rodinny-dom-RD4-1

Nízkoenergetický murovaný rodinný dom s úžitkovou plochou 107 m2

Získate usporiadanie obytných miestnosti = obývacia izba + kuchyňa a 2x detské izby okolo južnej záhrady, čo podporí spoločný rodinný život a zároveň umožní každej osobe v dome sa súkromne pohybovať medzi svojou izbou a záhradou. Zasunutím detskej zóny do záhrady vznikne priestor na parkovanie = jednoduchá spevnená plocha alebo prístrešok, garáž.

Rodinny-dom-RD4-2Moderný dom v tvare “L” znamená, že izby sú krásne preslnené južným slnečným svetlom a z obývacej izby, kuchyne a detských izieb je výstup na slnečnú záhradu. Spálňa je na opačnej severnej časti domu, pretože nepotrebujete aktívny výstup do záhrady počas celého dňa.

Rodinny-dom-RD4-3Dom má oddelené zádverie so šatníkom, technickú miestnosť v ktorej je plynový kotol, kuchyňu s komorou prepojenú s obývacou izbou čím vzniká krásny veľký slnečný priestor. Dom má praktický sklad s dvoma vstupmi, od ulice a zo záhrady na uskladnenie bicyklov a záhradnej techniky.

Rodinny-dom-RD4-4

Rodinny-dom-RD4-5

Rodinny-dom-RD4-6

Rodinny-dom-RD4-7

Rodinny-dom-RD4-8

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU TYPOVÉHO DOMU
3 540 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe potrieb modernej rodiny, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a prepočet energetického posúdenia budovy triedy A1.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: