Rodinný dom D3

Rodinny-dom-D3-1

Nízkoenergetický murovaný rodinný dom s úžitkovou plochou 173m2 + dvojgaráž 34m2

Vstup je prestrešený pod vysunutým poschodím, čím budete chránený pre dažďom. Neďaleko je vjazd do dvojgaráže so skladom a spevnená plocha na praktické parkovanie.

Rodinny-dom-D3-2Medzi dvojgarážou a vysunutou obývacou izbou je átrium s terasou a záhradnou úpravou. Do átria so stolovaním je výstup z kuchyne cez posuvné okná. Dom má dve rozličné terasy. Malá terasa v tieni átria a veľká terasa smerom do záhrady. Získa rozmanité dve výnimočné atmosféry a výhľady.Rodinny-dom-D3-3Z obývacej izby je výhľad a výstup na veľkú terasu do záhrady. Výstup do záhrady je cez veľké posuvné okná. Na všetkých okná prízemí a poschodí je regulácia slnečného svetla cez exteriérové žalúzie motoricky ovládané.Rodinny-dom-D3-4Dispozičné riešenie je pre 4-5 člennú rodinu. Na prízemí je kuchyňa s komorou oddelená od obývacej izby a hosťovská izba s kúpeľňou. Z kuchyne je výstup na terasu átria a z obývacej izby je výstup na terasu záhrady.

Na poschodí sú 2 detské izby, rodičovská spálňa, kúpeľňa a samostatné WC.  Vysunuté poschodie nad vstupnými dverami ochraňuje vstup pred dažďom.Rodinny-dom-D3-5

Rodinny-dom-D3-6

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU TYPOVÉHO DOMU
3 540 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe potrieb modernej rodiny, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a prepočet energetického posúdenia budovy triedy A1.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: