Rodinný dom G1

Rodinny-dom-G1

Nízkoenergetický murovaný rodinný dom s pracovňou a hosťovskou izbou s úžitkovou plochou 188m2

Vysunuté poschodie prestrešuje vstup do domu a chráni ho pred dažďom. Prístrešok na parkovanie s dreveným obkladom vytvára oplotenia pozemku domu.

 

rodinny-dom-pozemokÚzke horizontálne okná presvetľujú chodby a kúpeľne prirodzeným slnečným svetlom.

Dispozičné riešenie je pre 4-5 člennú rodinu a hostí. Na prízemí je kuchyňa s komorou prepojená s obývacou izbou a hosťovská izba a kúpeľňa. Na poschodí sú 2 detské izby, rodičovská spálňa so šatníkom, otvorená pracovňa, kúpeľňa a samostatné WC. Zo zádveria so šatníkom je vstup do technickej miestnosti.

Na požiadanie je možné k domu pripojiť garáž alebo prístrešok na parkovanie.

 

rodinny-dom-terasaZ kuchyne, obývacej izby a hosťovskej izby je výhľad a výstup na terasu záhrady.

 

rodinny-dom-zahradaZ detských izieb a rodičovskej spálne je priamy výhľad do záhrady.

dispozicia-rodinny-dom-s-hostouskou-izbou

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU TYPOVÉHO DOMU
3 540 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe potrieb modernej rodiny, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a prepočet energetického posúdenia budovy triedy A1.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Uložiť

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: