Rodinný dom L1

Rodinny-dom-L1-1

Nízkoenergetický murovaný rodinný dom L1 s úžitkovou plochou 148,4m2 a úžitkovou plochou garáže 28,6m2

Obytný priestor prepojený s garážou, čo umožní komfortný nástup detí do auta, výklad nákupov, náklad batožiny v suchu a teple.

Rodinny-dom-L1-2Dom v tvare "L" od ulice pôsobí ako obranná stena, ktorý chráni súkromie rodiny. Okno do kuchyne  slúži na kontrolu prichádzajúcich do domu. Z prepojenej kuchyne a obývacej izby je výstup do záhrady cez veľké posuvné dvere.Rodinny-dom-L1-3Dom v tvare "L" umožňuje orientáciu všetkých obytných izieb do slnečnej záhrady a z každej izby výstup na spoločnú terasu.Rodinny-dom-L1-4Dom je plošne optimalizovaný na praktickú úžitkovú plochu. Má prestrešný vstup zo zádverím, prepojenú garáž s interiérom cez filtračný priestor tech. miestnosti, kuchyňu s komorou, obývaciu izbu s krbom, 2xdetské izby, detskú kúpeľňu, spoločný šatník, rodičovskú spálňu s vlastným šatníkom a kúpeľňou. Na požiadanie je možné doplniť saunu.Rodinny-dom-L1-5Rodinny-dom-L1-7

 

Rodinny-dom-L1-6

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU TYPOVÉHO DOMU
3 540 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe potrieb modernej rodiny, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a prepočet energetického posúdenia budovy triedy A1.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: