Rodinný dom L3

Rodinny-dom-L3-1

Nízkoenergetický murovaný rodinný dom L3 s úžitkovou plochou 146,7m2 a úžitkovou plochou dvojgaráže 39m2

Projekt domu je vhodný na úzky pozemok, pretože garáž a stavba domu sú usporiadané za sebou. Medzi garážou a vstupom do domu je prestrešenie, ktoré vás chráni pred dažďom a snehom.

Rodinny-dom-L3-2Výstup z obývacej izby na terasu je cez veľké posuvné dvere, z 2 detských izieb a rodičovskej spálne je samostatný výstup na terasu záhrady.Rodinny-dom-L3-3Dispozičné riešenie je určené pre 4 člennú rodinu s dvoma autami. Kuchyňa je poziciovaná tak, aby z okna kuchyne bol výhľad na prístup do domu, rodičovská zóna ma vlastnú kúpeľňu a šatník, detské izby majú vlastnú kúpeľňu. Na požiadanie je možné do domu doplniť pracovňu/hosťovskú izbu alebo fitnes, saunu.Rodinny-dom-L3-4

Rodinny-dom-L3-5

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU TYPOVÉHO DOMU
3 540 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe potrieb modernej rodiny, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a prepočet energetického posúdenia budovy triedy A1.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: