Rodinný dom na Orave

Rodinny-dom-Orava-1Nízkoenergetický murovaný rodinný dom s úžitkovou plochou 141,7 m2 a garážou 42 m2

Samostatná garáž so skladom a spevnená plocha na parkovanie tvorí ochranu pokojnej južnej záhrady v ktorej získa rodina súkromie. Rodinný dom je poziciovaný v zadnej časti pozemku s výhľadom a výstupom do južnej záhrady.

Rodinny-dom-Orava-2Rodinný dom má okrem veľkej južnej záhrady v zadnej časti súkromnú záhradu s výstupom z rodičovskej izby a uprostred domu ÁTRIUM s drevenou terasou a stolovaním v tieni domu.

Rodinny-dom-Orava-3Do južnej záhrady je výstup z obývacej izby, kuchyne a detských izieb. Pred obývacou izbou a kuchyňou je veľká drevená terasa. Dom má vysunutú rovnú strechu, ktorá chráni v lete pred prestupom slnečných lúčov do izieb a zároveň chráni posedenie na terase voči dažďu.

Rodinny-dom-Orava-4V zadnej časti je rodičovský apartmán s vlastným šatníkom a kúpeľňou. Rodičovský apartmán je od prednej časti domu a záhrady oddelený krídlom s detskými izbami.

Rodinny-dom-Orava-5Prestrešeným vstupom vchádzate do zádveria domu so šatníkovou skriňou a technickou izbou s práčovňou. Kuchyňa s komorou je prepojená s obývacou izbou, veľkými posuvnými dverami sa z nej vychádza na prestrešenú terasu južnej záhrady. Samostatné detské krídlo s dvoma detskými izbami je blízko rodičovskej spálne. Detské izby sú orientované do južnej záhrady a z každej izby je do záhrady samostatný výstup. Rodičovský apartmán je tichej zadnej časti domu.

Medzi dennou a nočnou zónou je ÁTRIUM a posedením na kávu.

Rodinny-dom-Orava-6

Rodinny-dom-Orava-7

 

CHCEM NEZÁVÄZNÚ PONUKU PROJEKTU RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENU PROJEKTU INDIVIDUÁLNEHO DOMU
vám poskytneme na vyžiadanie

Projekt je vypracovaný na základe individuálnych požiadaviek klienta, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a teplotechnické posúdenie stavby.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: