Rodinný dom P1

Rodinny-dom-D1-1

Nízkoenergetický murovaný rodinný dom P1 s úžitkovou plochou 150m2 a garáž 22,8m2

Prestrešný vstup do domu a vjazd do garáže so spevnenou plochou na parkovanie. Horizontálne okno z kuchyne umožňuje výhľad na vstup do domu. Z obývacej izby a z hosťovskej izby je výstup na drevenú terasu so záhradnou úpravou s vodnou plochou.

Rodinny-dom-D1-2Dispozičné riešenie je pre 4-5 člennú rodinu. Na prízemí je kuchyňa s komorou oddelená od obývacej izby a hosťovská izba s kúpeľňou. Z kuchyne je priamy výhľad na vstup do domu. Na poschodí sú 2 detské izby, rodičovská spálňa a kúpeľňa.  Vysunuté poschodie nad vstupnými dverami ochraňuje vstup pred dažďom. Z obývacej izby je výstup na terasu a do záhrady.Rodinny-dom-D1-3Rodinny-dom-D1-4

Rodinny-domRodinny-dom

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU TYPOVÉHO DOMU
3 540 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe potrieb modernej rodiny, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a prepočet energetického posúdenia budovy triedy A1.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: