Rodinný dom v Kittsee 1

Rodinny-dom-Kittsee-1

Nízkoneregetický rodinný dom s úžitkovou plochou 155,5m2 a garážou 22,1m2

V prednej časti domu je vysunutá garáž s technickým zázemím a zapusteným vstupom, ktorý chráni pred vetrom aj dažďom. Nosnou časťou konceptu domu je strešná záhrada. Ponúka krásny ničím nerušný výhľad na jazero cez presklené zábradlie a dostatok súkromia pre rodinné posedenia. Jej súčasťou je krytá časť s kuchynkou, zázemím a schodiskom z 2.NP. Pred nežiaducim výhľadom z terasy susedného domu na východnej strane chráni terasu zošikmená plná stena s kamenným obkladom.

Rodinny-dom-Kittsee-2

Rodinny-dom-Kittsee-3

Rodinny-dom-Kittsee-4

Rodinny-dom-Kittsee-5

Rodinny-dom

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU RAKÚSKEHO DOMU
3 900 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe individuálnych požiadaviek klienta, obsahuje spoľahlivé riešenia podľa Rakúskych predpisov.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: