Rodinný dom v Nitre

Rodinny-dom-Nitra-1Nízkoenergetický rodinný dom s úžitkovou plochou 229m2 s trojgarážou 72m2.

Zónové delenie jednotlivých funkcií domu prináša pre obyvateľov zaujímavé otvorené, polootvorené a uzatvorené priestory. Vstupnú zónu tvorí trojgaráž  so skladom a spevnenou plochou pre pohotovostné parkovanie návštev. Úvodnú zónu lemuje rodinný dom v tvare „L“ z južnej a severnej strany. Popri ľavej hranici pozemku je voľný prejazd do zadnej časti pozemku.Rodinny-dom

Dom je situovaný pozdĺž severnej hranici pozemku. Stredová vysunutá denná časť rozdeľuje pozemok na vstupnú zónu a súkromné átrium s bazénom.  Obývacia izba je presvetlená átriom so záhradnou úpravou na severnej hranici. Drevená stavba relax zóny so saunou oddeľuje bazén od záhrady.

Rodinny-dom-Nitra-3Zelené átrium oddeľuje vstupnú servisnú časť domu od zadnej súkromnej zóny a zároveň dotvára interiér obývacej izby. Priamo do átria je výstup aj z hosťovskej izby, ktorá ho zároveň presvetľuje.

Rodinny-dom-Nitra-4

Rodinny-dom-Nitra-5

Rodinny-dom-Nitra-6

Rodinny-dom-Nitra-7

Rodinny-dom-Nitra-8

Rodinny-dom

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU INDIVIDUÁLNEHO DOMU
6 850 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe individuálnych požiadaviek klienta, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a teplotechnické posúdenie stavby.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: