Rodinný dom v Nitre

Projekt jednopodlažného NÍZKOENERGETICKÉHO domu v Nitre s úžitkovou plochou 142m2 a garážou 27m2. Dom pozostáva z priestrannej obývacej izby prepojenou s kuchyňou, 2x detská izba, rodičovská spálňa so šatníkom a vlastnou kúpeľňou, kúpeľňa pre deti, sezónny šatník a home office.

 

Cena obvodových YTONG mýrov, priečok, vnútornej omietky 14tis. € s DPH, montovaný YTONG strop 6tis. € s DPH, tepelný izolýcia YTONG MULTIPOR 8tis. € s DPH

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: