Rodinný dom v Piešťanoch

Rodinny-dom-Piestany-1Nízkoenergetický rodinný dom s úžitkovou plochou 141m2 a garážou 43m2

Rodinný dom v tvare "L" umiestnený v zadnej zóne pozemku prepojený s dvojgarážou v prednej zóne pozemku. Medzi ulicou a krídlom s kuchyňou a obývacou izbou je južná slnečná záhrada, ktorú lemujú detské izby.

Rodinny-domPrestrešeným vstupom vchádzate do zádveria domu so šatníkovou skriňou. V prednej časti domu sú dve detské izby s výstupom a výhľadom do južnej záhrady. V zadnej časti domu je rodičovský apartmán s vlastným šatníkom a kúpeľňou. Uprostred je kúpeľňa s práčovňou a technológiami. Samostatné krídlo tvorí kuchyňa prepojená s obývacou izbou s výstupom na veľkú južnú a malú severnú terasu.

 

Rodinny-dom

 

Rodinny-domRodinny-dom

 

Rodinny-dom

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU INDIVIDUÁLNEHO DOMU
6 850 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe individuálnych požiadaviek klienta, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a teplotechnické posúdenie stavby.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: