Rodinný dom v Rabči na Orave

Projekt INDIVIDUÁLNEHO rodinného domu presne na mieru majiteľov v Rabči na Orave. Pozemok domu je vo svahu, ktorý sme upravili do peknej rovnej záhrady, dom má 150m2 úžitkovej plochy a dvojgaráž 39m2. Stavba je umiestnená v zadnej časti pozemku, aby majitelia domu získali veľkú južnú záhradu a slnkom preslnené obytné miestnosti.

Rodinný dom pozostáva z priestrannej kuchyne spojenej s obývacou izbou, 2x detské izby, rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou, šatníkom a pracovňou, veľká detská kúpeľňa a technická miestnosť. Dom má podlahové vykurovanie, krb, drevokotol, centrálny vysávač, rekuperáciu so zemný výmenníkom a nabíjaciu stanicu pre elektromobil.

 

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: