Rodinný dom v Šamoríme

Typ domu: dvojpodlažný s uskočeným podlažím
Lokalita: Nitra
Počet miestnosti: 5
Úžitková plocha domu: 222,7 m2 (bez dvojgaráže a skladu)
Zastavaná plocha: 185,0 m2
Parkovanie: dvoj garáž so skladom 52,6 m2
Konštrukčný systém: kombinácia systému Velox a murovanej stavby (Ytong), železobetónový strop


Dvojúrovňový rodinný dom je zasunutý do svahu a prakticky kopíruje jeho prirodzené klesanie. Prízemie hlavnej pozdĺžnej hmoty tvorí  vstupná hala, šatník, hosťovská izba a technická miestnosť. Vedľa vstupu je situovaná dvojgaráž so skladom. Na poschodie vedie presvetlené priame schodisko, ktoré rozdeľuje poschodie na súkromnú časť (spálňa, šatník, kúpeľňa, samostatné WC, komora)  a spoločnú dennú časť otvoreného a preslneného priestoru obývacej izby prepojenej s kuchyňou. Krásny výhľad a priame výstupy na terasy s bazénom prepájajú dom priamo so záhradou a ten sa stáva jej súčasťou.

Kolmo na hlavnú hmotu je vo výškovom posunutí 1,2m napojené krídlo s dvoma detskými izbami a kúpeľňou s výstupmi na vlastnou juhozápadnú terasu.

RD-Samorin-1

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: