Rodinný dom v Slovenskom Grobe

INDIVIDUÁLNY projekt nízkoenergetického domu v Slovensko Grobe pri Bratislave, pre našich klientov, ktorými boli súrodenci s rodinami. Na spojených pozemkom sú dva rodinné domy s prepojenou záhradou. Rodinný dom ma 130m2 úžitkovej plochy a garáž 28,6m. Dom pozostáva z 50m2 spojenej obývacej izby s kuchyňou, 2x detské izby, rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou, veľká kúpeľňa pre deti, samostatné WC, technická miestnosť a komora vedľa kuchyne.

Dom je vybavený podlahovým vykurovaním, solárnymi panelmi a rekuperáciou so zemným výmenníkom.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: