Rodinný dom v Trenčíne

Rodinny-dom-Trencin-1Nízkoenergetický rodinný dom  s úžitkovou plochou 215m2 a dvojgarážou 40m2

Stavba rodinného domu poziciovaná v zadnej časti domu, tak aby všetky obytné miestnosti boli orientované na JUH a v plnej miere využívali prirodzené slnečné svetlo. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, obývacia izba a hosťovská izba s vlastnou kúpeľňou. Na poschodí je detská izba s vlastnou kúpeľňou, pracovňa a rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou.

Rodinny-dom-Trencin-2Dom od vysokého kopca oddeľuje a chráni z bočnej a zadnej strany kamenná stena - GABIONY. Od ulice sa nachádza vjazd do dvojgaráže, ktorý zároveň vytvára opornú stenu pre vyrovnanie pozemku. Vyrovná plocha pozemku slúži na terasu, bazén a záhradu.

Rodinny-dom-Trencin-3Prízemie domu tvorí denná zóna s kuchyňou a obývacou izbou. Hosťovská izba je v samostatnom krídle prízemia. Z kuchyne je výstup na severnú tienistú terasu za domom na letné posedenia. Z obývacej izby je výstup cez posuvné dvere na terasu k bazénu. Na poschodí sa nachádza detská izba, pracovňa a rodičovská spálňa.

Rodinny-dom-Trencin-4

Rodinny-dom-Trencin-5

Rodinny-dom-Trencin-6

Rodinny-dom

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily tak, aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude, bez stresu Váš úsporný dom postavili. Stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

   

CENA PROJEKTU INDIVIDUÁLNEHO DOMU
6 850 Eur s DPH

Projekt je vypracovaný na základe individuálnych požiadaviek klienta, obsahuje spoľahlivé riešenia stavebnej časti, statiky, vykurovania, elektro, požiarnej bezpečnosti a teplotechnické posúdenie stavby.

Viac informácii

PREČO NÍZKOENERGETICKÉ DOMY?

Pocítite to hneď vo svojej peňaženke, kým sused v dome bude maximálne vykurovať aby nezmrzol, vy budete pekne v teple a ešte ušetríte.

VYBAVENIE RODINNÉHO DOMU

Rodinný dom pozostáva z kvalitných materiálov a technológii na ktoré sa môžete spoľahnúť a dobre Vám padnú na úžitok. Navyše sú za optimálnu cenu, tak aby ste zaplatili za to čo naozaj potrebujete.

Viac informácii

Komentáre sú vypnuté.

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: