Projekt slnečného domu

ŽIADNE NÁKLADY NA BÝVANIE

Projektom slnečného rodinného domu získate moderný dom presne podľa Vašich individuálnych požiadaviek a navyše špecifickú slnečnú technológiu, ktorá Vám 100% pokryje celú potrebu energie v dome 24h/365dní - podlahové vykurovanie, stropné chladenie, ohrev teplej vody, napájanie svietidiel a elektrospotrebičov. Nadobúdacia cena slnečnej technológie je v rozsahu ceny tepelného čerpadla.

Inovácie oslobodzujú a ponúkajú skvelé možnosti.

 

CHCEM PROJEKT RODINNÉHO DOMU

 

 

„Projekt obsahuje všetky komponenty a detaily, tak aby ste rýchlo získali stavebné povolenie a v kľude a bez stresu Váš úsporný dom postavili, stačí len dôsledne dodržiavať projektovú dokumentáciu a určite budete spokojní.“

FOTO-Ivan-Sveda

Ivan Šveda
Projektový manažér
a spolumajiteľ W8D/ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

 

SPOKOJNÍ KLIENTI

"Máme krásny moderný dom, všetci sme veľmi šťastní a užívame si príjemné posedenia na slnečnej terase, naše deti majú najväčšiu radosť. Spolupráca bola skvelá, všetkým vrelo odporúčam"

Ing. Gregor, RD v Hainburgu / Rakúsko

"Bývame v krásnom rodinnom dome, naši susedia z ulice a priatelia k nám veľmi radi na návštevu. Všetko prebiehalo nad naše očakávanie, netrvalo to ani trištvrte roka a máme náš vysnívaný domov."

Ing. Paulíková, RD v Rusovciach pri Bratislave

"Spolupráca bola od počiatku zaujímavá a veľmi príjemná. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ponúkané riešenia. Vytvorili sme s k architektom maximálnu dôveru. Výstavba bola rýchla a bez problémov. Akýkoľvek problém nám okamžite vyriešili. Sme spokojní a šťastní."

Ing. Bajer, RD v Trenčíne
POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: