Stavte na moderný rustikálny štýl!

Stavte na moderný rustikálny štýl!

Sťahujete sa do nového rodinného domu? Či už ide o dom jednopodlažný, dvojpodlažný, alebo átriový, musíte premýšľať nad tým, akým nábytkom ho vybavíte. Bude sa duch vášho domova niesť v rustikálnom či skôr v modernom štýle? Ak sa rozhodnete pre štýl staromódny, ktorý je nadčasový a teda nikdy nevyjde z módy, určite svojim priateľom vyrazíte dych. Pokiaľ skôr patríte k ľuďom, ktorí obľubujú klasické vyžarovanie, striedmu a elegantnú miestnosť, moderný štýl nábytku bude ten pravý pre vás.

Čo potrebujete do spálne?

spálni človek trávi až jednu tretinu života, preto by si ste si aj nábytok do nej mali vyberať starostlivo. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa vyžívajú v histórii a miesta, z ktorých vyžaruje ich napĺňajú energiou, stavte na rustikálny štýl.

Rustikálna posteľ z masívu vás očarí svojim rázom. Vyrobená je z borovice alebo z dubu, materiál je teda čisto prírodný, nezávadný a ekologický. Biele, čierne či hnedé farby a skvelo opracované drevo vašu spálňu zmenia na nepoznanie.

Ďalším kúskom, ktorý nesmiete opomenúť, je šatníková skriňa, ktorá pôsobí originálne a je známkou skvelého vkusu majiteľa. Drevo, z ktorého sú skrine vyrábané, je okrem iného navoskované a viac odolné. Nájdete ich tiež v rozličných odtieňoch, ktoré poľahky zapasujete k ostatným kusom vášho nábytku.

Spálňa v celej zostave je vymoženosťou pre tých, ktorí nemajú dostatok času. Unikát, ktorý dodá vašej izbe úplné nový rozmer a charakter. Medzi dielmi nájdete okrem iného nočný stolík, zrkadlo, šatníkovú skriňu, taburet, ale aj toaletný stolík, ktorý určite poteší ženu v každom veku.

Ani úložného priestoru nikdy nie je dosť. Preto by ste sa mali poobzerať po správnej komode. Rustikálne komody rôznych rozmerov, farieb a kvalitných materiálov spálňu, detskú izbu či vašu chalupu v horách skrášlia.

Dodajte šmrnc celému domu

Nádherné rustikálne vitríny sú medzi ľuďmi veľmi obľúbené. Kto by len nechcel vystaviť svoj krásny porcelán, trofeje či knihy za presklené skrinky? Masív, z ktorého je vitrína vyrobená dodá miestnosti úchvatnú atmosféru a bude jej dominovať tak, že upúta pohľad každého návštevníka. Výhodou rustikálnych vitrín je, že ich pokojne môžete kombinovať aj s moderným štýlom. Do detailu prepracovaný dizajn, rôznorodé odtiene zútulnia vašu miestnosť a dodajú jej požadovaný šmrnc.

Rustikálny štýl môžete zakomponovať aj do kuchyne či jedálne a vôbec pritom nebude spolu so spotrebičmi pôsobiť rušivo. Kúzelný stôl a stoličky a jedinečnosť, ktorá z kusov vyžaruje presvetlí váš dom a poteší všetkých, aj tých najnáročnejších. Jednoduché TV stolíky či veľký jedálenský stôl pre viacčlennú rodinku sú zo špičkových a kvalitne spracovaných materiálov ako borovica či MDF doska.

Skúste zariadiť svoj nový rodinný dom podľa svojich predstáv. Dbajte na to, aby váš nábytok ladil. Nebojte sa kombinovať moderný štýl s rustikálnym. Nič nepôsobí krajšie, ako rustikálna vitrína či komoda postavená v miestnosti inak zariadenej samými modernými kúskami. Experimentujte a spravte zo svojho domova dokonalé miesto pre odpočinok.

 

 

Komentáre sú vypnuté.

POŠLITE WEB MANŽELKE, KAMOŠOM: